Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 

Hubungi Kami :

DEWAN BANDARAYA KUCHING UTARA

Bukit Siol, Jalan Semariang Petra Jaya

93050 Kuching Sarawak


082-446688
aduan@dbku.gov.my
Peta Lokasi
Dewan Bandaraya Kuching Utara
 
Pengarah

NamaHubungi
Dr. Saadiah Abdul Samat
Director Of Dewan Bandaraya Kuching Utara
saadiahas@dbku.gov.my
082-446688 ext 304
082-447988

Ketua Timbalan Pengarah

NamaHubungi
Jumaini Haili
Principal Deputy Director of Dewan Bandaraya Kuching Utara
jumaini@dbku.gov.my
082-446688 ext 310

Timbalan Pengarah INS

NamaHubungi
Hj. Mohamed Khaider Abang
Division Head Of Mechanical & Electrical
khaidir@dbku.gov.my
082-446688 ext 206

Timbalan Pengarah COS

NamaHubungi
Hj. Morshidi Ahmad
Deputy Director Jabatan Perkhidmatan Kawalselia
morshidi@dbku.gov.my
082-446688 ext 346

Timbalan Pengarah FCS

NamaHubungi
Salwa Pauzi
Deputy Director Jabatan Perkhidmatan Kewangan
salwap@dbku.gov.my
082-446688 ext 306

Timbalan Pengarah PBL

NamaHubungi
Durie Austine Tinggie
Deputy Director Jabatan Perkhidmatan Pembangunan Dan Landskap
durie@dbku.gov.my
082-446688 ext 241

Pengurusan Sumber Manusia

NamaHubungi
Rosemiyati Mohamad Nawawi
Division Head Of Human Resources Management (acting)
rosemiyati@dbku.gov.my
082-446688 ext 322

Pengurusan Hartanah Dan Geo Maklumat

NamaHubungi
Maggie Tomeng
Division Head Of Geoinformation & Properties Management
maggie@dbku.gov.my
082-446688 ext 126

Kewangan

NamaHubungi
Razak Ellis
Division Head Of Finance
abdrazak@dbku.gov.my
082-446688 ext 119

Perhubungan Awam

NamaHubungi
Mohd Hafiz Ali (acting)
Division Head Of Public Relations
mohdhafizali@dbku.gov.my
082-446688 ext 320
082-441269

Perhubungan & Pembangunan Komuniti

NamaHubungi
Peter@Dembap Ak Martin
Division Head Of Community Relations & Development
peterdm@dbku.gov.my
082-446688 ext 134

Kesihatan Persekitaran

NamaHubungi
Basheer Ahmed
Division Head Of Environmental Health
basheer@dbku.gov.my
082-448763

Pembangunan Perniagaan

NamaHubungi
Ramli Omar Baki (acting)
Division Head Of Business Development
ramli@dbku.gov.my
082-416975

Perubahan & Inovasi

NamaHubungi
Ajing Kartini Mohamad Ramlee
Division Head Of Transformation & Innovation
ajing@dbku.gov.my
082-446688 ext 101

Audit Dalaman

NamaHubungi
Dennis Achill
Division Head Of Internal Audit
dennis@dbku.gov.my
082-446688 ext 155

Penyelenggaraan Infrastruktur

NamaHubungi
Zaidi Pathi
Division Head Of Infrastructure Maintenance
zaidip@dbku.gov.my
082-448899 ext 201

Bahagian Perolehan & Kontrak

NamaHubungi
Nor Isah Barmawi
Division Head Of Contract & Procurement
norib@dbku.gov.my
082-446688 ext 136

Perancangan dan Landskap

NamaHubungi
Samsury Sahari
Division Head Of Landscape And Planning
samsurys@dbku.gov.my
082-446688 ext 221

Penguatkuasa

NamaHubungi
Dunsten Ak Mogei
Division Head Of Enforcement
dunsten@dbku.gov.my
082-447511

Mekanikal & Elektrikal

NamaHubungi
Emil Rosainie Mohamad Husaini
Division Head Of Mechanical & Electrical
emilrmh@dbku.gov.my
082-448899

Penilaian

NamaHubungi
Shafiza Haji Jaya
Division Head Of Valuation
shafiza@dbku.gov.my
082-446688 ext 105

Projek Kejuruteraan

NamaHubungi
Ng Liang Seng
Division Head Of Engineering Project
ng@dbku.gov.my
082-446688 ext 232

Pentadbiran

NamaHubungi
Geoffrey Ramji
Division Head Of Administration
geoffrey@dbku.gov.my
082-446688 ext 127
082-446414

Urusetia Jawatankuasa

NamaHubungi
Hjh. Ramona Ariffin
Division Head Of Committee Secretariat
ramona@dbku.gov.my
082-446688 ext 328

Teknologi Maklumat

NamaHubungi
Pauler Peter Kini (CIO)
Division Head Of Information Technology
pauler@dbku.gov.my
082-446688 ext 133

Perlesenan

NamaHubungi
Zurima Safian
Division Head Of Licensing
zurima@dbku.gov.my
082-448899 ext 203

Hal Ehwal Perundangan

NamaHubungi
Siti Fatimah Jamail
Division Head Of Legal Affairs
fatimah@dbku.gov.my
082-446688 ext 210

Timbalan Pengarah CPS

NamaHubungi
Kartini Haji Busrah
Deputy Director Corporate Planning Services
kartini@dbku.gov.my
082-446688 ext 321

Perkhidmatan Sosial & Komuniti

NamaHubungi
Rudzaimer Malek
Division Head Of Community & Social Service
rudzaimer@dbku.gov.my
082-448761

Keselamatan

NamaHubungi
Awang Mohammad Awang Yusuf
Division Head Of Security
awgmohd@dbku.gov.my
082-448763

Sumber Maklumat & Muzium

NamaHubungi
Sharul Sulaiman
Division Head Of Information Resources & Museum
sharul@dbku.gov.my
082-507403/507099

Bangunan

NamaHubungi
Mohd Faisal Adenan
Division Head Of Building
faisalad@dbku.gov.my
082-446688 ext 204